تخفیف خرید کیف لوازم آرایش roll-n-go

تخفیف خرید کیف لوازم آرایش roll-n-go

تخفیف خرید کیف لوازم آرایش roll-n-go را در فروشگاه ایران آرنا تجربه نمایید. کیف لوازم آرایش  roll-n-go دارای 4 محفظه ی مجزا و زیپ دار بوده که به سادگی تمام لوازم آرایشی ، بهداشتی و حتی زیور آلات شما را در خود جای خواهد داد و به شما کمک میکند تا مکانی مناسب برای قرار دادن لوازم شخصی خود داشته باشید. کیف لوازم آرایشی roll-n-go هم چنین از جنس پلی استر طرح دار مرغوب به رنگ مشکی ساخته شده است و سال های سال همراه شما خواهد بود.با توجه به ابعاد و حجمی که کیف لوازم آرایش رول اند گو اشغال میکند شما میتوانید به راحتی آن را همه جا همراه خود داشته باشید.

تخفیف خرید کیف لوازم آرایش roll-n-go

خرید کیف لوازم آرایشی رولی میتواند هدیه ای مناسب برای تمام بانوان باشد.زیرا لوازم و وسایل آن ها نظم و ترتیبی خاص به خود گرفته و میتوانند برای لوازم شخصی خود مکانی مجزا داشته باشد.

خرید کیف لوازم آرایش roll-n-go

ویژگی های کیف رولی لوازم آرایشی:
دارای ۴ محفظه مجزا
هر محفظه قابلیت بسته شدن توسط زیپ را دارد
از جنس پلی استر مرغوب
بهترین وسیله برای حمل لوازم آرایشی در مسافرت
طراحی بسیار زیبا و هوشمندانه
قابل استفاده برای محصولات آرایشی بهداشتی ، طلا و جواهر  و …
باز و بسته شدن بسیار راحت و آسان
نمونه اصلی
طراحی زیبا و هوشمندانه
سایز بازشده : ۲۵cmx50
سایز رول شده: ۲۵cmx11cmx14cm

تخفیف کیف لوازم آرایش roll-n-go

کیف رول اند گو میتواند مناسب ترین گزینه برای سفر باشد زمانی که حجم فضای اشغال شده درون چمدان از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و لازم است وسایل را در مکانی مخصوص  قرار داده تا فضای کمتری اشغال شده و دچار بهم ریختگی نشود.رول اند گو این امکان را برای شما فراهم می آورد تا به راحتی وسایل و لوازم شخصی خود را در محفظه ای ایمن قرار دهید.

کیف لوازم آرایش roll-n-go

خرید اینترنتی کیف لوازم آرایش رولی

قیمت قبلی : 23000  تومان

قیمت با تخفیف 50% : 11750 تومان