پد ضد عرق my dry

پد ضد عرق

پد ضد عرق آندر آرم شیلد underarm shield سایت تخفیف خرید اینترنتی ایران ایران آرنا بخواهید.پدهای ” آندر آرم شیلد underarm shield” محصولی جدید و منحصربفرد  بوده که با نرمی و لطافتی که در تولید آن بکار گرفته شده است به لایه درونی لباس شما متصل گردیده و بدون آنکه دیده و یا حس شوند در تمامی مدت شبانه روز لباس شما را خشک نگاه داشته و از آن محافظت مینماید و آرامش بینظیری را در محیط های کار،ورزش و میهمانیها برای شما به ارمغان می آورد .این محصول بدون تداخل در روند طبیعی تعریق پوست، عرق را از سطح بدن جذب و خنثی نموده و در طول شبانه روز علاوه بر رفع مشکل لکه های ناخواسته عرق در ناحیه زیر بغل از تغییر رنگ لباس شما در مقابل اثرات مخرب مواد شیمیایی دئودورانتها و محصولات ضد تعریق جلوگیری مینماید .

 

این محصول با نام پد ضد عرق آندر آرم شیلد underarm shield است و دارای لایه های محافظ جهت جلوگیری از سرایت عرق بر روی سطح لباس شما می شود .این پدها محصولی جدید و منحصر به فرد بوده و دارای الیافی نرم با لطافتی بسیار زیاد ساخته شده است که به مدت شبانه روز می تواند لباس شما را خشک نگاه داشته و از آن محافظت می کند.

  پد ضد عرق   تعداد:۱۲ عدد آیا در گرما از لکه های عرق سطح زیر بغل بر روی لباس خود رنج می برید؟ آیا همیشه لباس های شما در ناحیه زیر بغل تغییر رنگ می دهد؟ آیا این لکه ها مایه کلافگی و خجالت شما می شود؟ راه حل ساده است:   پد ضد عرق پد ضد عرق Underarm Shields شامل ۱۲ عدد پد ضد عرق به بوی بد و لکه های عرق روی لباستان پایان دهید. underarm3 ویژگی های پد ضد عرق Underarm Shields: – محافظت ۲۴ ساعته از پوشاک – بسیار نازک و انعطاف پذیر – دارای الیاف بسیار نرم – قابلیت جذب فوق العاده – دارای لایه خشک کننده و خنثی کننده عرق – بی ضرر برای پوست – ضد آلرژی و بدون بو – قابل استفاده در انواع پوشاک زنانه و مردانه – غیر قابل مشاهده توسط دیگران underarm2 توضیحات خرید پد ضد عرق یکی از مواردی که همیشه باعث خجالت می شود خیس شدن زیر بغل به خاطر عرق کردن است. این موضوع علاوه بر زشتی باعث بروز بیماری های قارچی و بوی بد بدن نیز می شود. بعضی ها از روش های مختلفی مانند اسپری های پودری، مام ضد عرق و… استفاده می کنند که هیچکدام اثر ۱۰۰% ندارد و باز هم مشکل وجود دارد. ما به شما پد ضد عرق underarm shield را پیشنهاد می کنیم: خرید پد ضد عرق   رای خلاص شدن از یک مشکل بزرگ تو تابستون ،پدهای جذبی ” مای درای ” راه حل ما به شما ست. واکنش طبیعی بدن در طول روز نسبت به عوامل متعددی نظیر گرما ، رطوبت هوا، استرس، فعالیت جسمانی، اختلالات عصبی و … منجر به تعریق بیش از حد بدن گردیده و این مشکلی است که تمامی افراد در طول شبانه روز با آن مواجه بوده و هریک برای حل آن معضل به شیوه ای متفاوت عمل می نمایند.   تمامی افراد در طول شبانه روز با مشکل تعریق بدن خود مواجه بوده و هیچکدام نیزعلاقه ای ندارند که دیگران اثرات ناخواسته حاصل از تعریق را بر روی لباس آنها مشاهده نمایند   Front

قیمت:۸۵۰۰تومان

iranarena