لامپ رقص نور چرخان LED

لامپ رقص نور چرخان LED

لامپ رقص نور چرخان LED میتواند شادی بخش مجالس شما باشد.لامپ رقص نور LED را میتوانید در هر نوع سرپیچی متصل نموده و از آن استفاده نمایید. هم چنین از مزایای این لامپ میتوان به 80 % صرفه جویی در مصرف برق  و هم چنین عمر طولانی تا 8000 ساعت اشاره کرد.هنگامی که موسیقی  پخش شود ، لامپ رقص نورLED شروع به چرخیدن کرده و چندین نور زیبا و مختلف را با افکت های گوناگون همانند یک دستگاه رقص نور در محیط منتشرمینماید.

لامپ رقص نور چرخان LED

برخی از ویژگی های لامپ رقص نور LED:
– تولید 7 رنگ نور با رنگ های مختلف که جلوه زیبایی دارد
– دارای برد بسیار بالا
-پوشش کامل مکان های بزرگ
– توان مصرفی بسیار پائین
– عمر طولانی این لامپ که حداقل 3 سال است
– زیبایی منحصر به فرد
– قابل نصب بر روی هر نوع سر پیج
– دارای افکت های متفاوت
– مناسب استفاده در جشن ها و …
– مناسب رستوران ها و تالارها
– مناسب اتاق کودکان

لامپ رقص نور چرخان

 اين لامپ با نورهاي بسيار زيبا كه داراي رنگهاي مختلف مي باشد, باعث جذابيت به محيط اتاق شما مي شود و هنگامي كه اين رنگها با هم مخلوط مي شوند و طرح هاي بسيار زيبا و جذابي در محيط اطراف شما ايجاد مي كند. اين لامپ در جشن هاي شما آماده استفاده مي باشد براي استفاده از اين لامپ كافيست آن را نزديك موزيك در حال پخش قرار دهيد تا شروع به رقص نور و چرخش كندهمچنين اين لامپ در حالت اتوماتيك قابليت تعويض طرح نورها را بصورت خودكار دارد بطوريكه رقص نوري خيره كننده و جذاب در مكان مورد نظر شما ايجاد ميكند.

لامپ رقص نور

موارد استفاده لامپ رقص نور لیزری LED چرخان :

لامپ های لیزری مینی پارتی با تولید رقص نور هفت رنگ چرخان جهت نورپردازی در  تالارها – مصارف شخصی و استفاده در منزل جهت جشن تولد و پارتی – ویترین مغازه ها و …

نکته قابل توجه اینکه مصرف برق این لامپ بسیار پائین است و نور این لامپ دارای برد بسیار بالا می باشد که یک مکان بزرگ را هم به راحتی پوشش می دهد. ضمنا حداقل عمر این لامپ سه سال است شما هم می توانید با خرید لامپ رقص نور چرخان LED و استفاده از این لامپ در مجالس خود همه را حیرت زده کنید !

لامپ رقص نورLED