توپ نرم کننده لباس درایر بالز

توپ نرم کننده لباس درایر بالز

توپ نرم کننده لباس درایر بالز محصول جدید و ویژه ی فروشگاه ایران آرانا میباشد.نحوه ی عملکرد توپ های نرم کننده لباس درایر بالز به گونه ای است که هنگام شستن لباس ها درون ماشین لباس شویی قرار گرفته و زمان خشک کردن را بسیار کوتاه مینمایند.هم چنین هنگام استفاده از توپ های درایر بالز دیگر نیازی به استفاده از مایع نرم کننده ی لباس نیست، این توپ ها لباس ها را بسیار نرم نموده و زمان اتوکشی و هم چنین شست و شوی لباس ها  را کاهش میدهند.و مصرف مواد شوینده را نیز پایین تر آورده و با این عملکرد باعث میشود برق مصرفی نیز کاهش یابد.

توپ نرم کننده لباس درایر بالز

مزاياي توپ هاي خشك كننده و نرم كننده لباس  DRYER BALLS درجه ۱ :

– قابليت استفاده نا محدود

– جلوگيري از ايجاد حساسيت و اگزما

– كاهش زمان خشك شدن

– نرم كردن پارچه به طور طبيعي

– بدون پرداخت هزينه هاي گزاف

– بدون نياز به مواد شيميايي

توپ های نرم کننده لباس درایر بالز

توپ های نرم کننده لباس درایر بالز در واقع میتواند به راحتی زمان خشک کردن لباس را نیز پایین آورده و اتوکشی را برای شما بسیار ساده تر نماید.توپ های درایر بالز با حرکت مداوم، هوا را بین لباس های شما به جریان انداخته و چین و چروک لباسها را کم کرده و باعث نرمی آنها میشوند.

توپ نرم کننده لباس

جالب است بدانید که در کشورهای اروپایی و آمریکایی، خانمهای خوش سلیقه ی خانه دار، از دیرباز در هنگام خشک کردن لباسهایشان در خشک کن، از توپ های پشمی استفاده میکردند که هم لباس ها را نرم و هم زمان خشک کردن آنها را کاهش میدهد. توپ های درایر بالز در واقع نسخه ی تکامل یافته ی همان توپ های پشمی هستند که با تکنولوژی برتر در دسترس شما عزیزان قرار گرفته اند.

خرید توپ نرم کننده لباس درایر بالز

خرید توپ نرم کننده لباس درایر بالز

توپ های درایر بالز در واقع نسخه ی تکامل یافته ی همان توپ های پشمی هستند که با تکنولوژی برتر در دسترس شما عزیزان قرار گرفته اند.

 توپ نرم کننده  و خشک کننده لباس درایر بالز

 توپ نرم کننده  و خشک کننده لباس درایر بالز

اگر از بد فرمي و خشكي لباس ها و حوله هايتان خسته شده ايد
 
اگر زمان خشك شدن لباسهاي شما طولاني است
 
اگر هزينه هاي گزافي بابت انواع نرم كننده لباس پرداخت ميكنيد
 
چاره ي مشكل شما توپهاي دراير بالز است

توپ نرم کننده درایر بالز

قیمت با گارانتی :۱۵۰۰۰تومان