ست چاقو کانتر پرو

ست چاقو کانتر پرو

ست چاقو کانتر پرو کار شما را در آشپزخانه آسانتر میکند. چاقوهای این ست دارای دسته های بسیار سبکی میباشد و همین امر کارکردن با انها را ساده تر کرده است و شما در حین استفاده احساس خستگی نمیکنید.چاقوهای ست کانتر پرو در اندازه های مختلفی موجود بوده و مناسب برای برش دادن و خرد کردن مواد غذایی متنوعی میباشد.طراحی خاص ست چاقوی کانتر پرو اصل باعث شده که تمامی چاقوهای موجود در این ست به راحتی در دست قرار گرفته  و تعادل بیشتری در هنگام کار کردن  داشته باشید و کار کردن با آنها ساده تر شود.

ست چاقو کانتر پرو

چه چیزهایی داخل جعبه است

شامل : چاقو همه کاره ،چاقو پوست کن ،چاقو فیله کن ، ساطور گوشت ، ساطور سبزی ، قیچی همه کاره ، چهار عدد استیک بری

آیا جنس کاردهای استیک بری با بقیه چاقوها متفاوت است ؟
خیر. تمامی تیغه های چاقوهای كانتر پروs از یک جنس بوده و ضد زنگ می باشند . دسته این چهار چاقو، مشکی طراحی شده تا با هر سرویس غذاخوری تناسب داشته باشد .
انحنای موجود در دسته چاقو به چه علت است ؟
شکل خاص دسته چاقوهای كانتر پرو این اجازه را می دهد تاهر چاقو برای کار خاصی که انجام می دهد تعادل داشته باشد و در میان انگشتان مانور بیشتری به شما در حین کار می دهد.

ست چاقو همه کاره

چرا چاقوهای موجود در ست چاقوی همه کاره کانتر پرو بلند است ؟
این چاقو با لبه دو طرفه و دندانه دار خود می تواند تمام کارهای آشپزخانه شما را انجام دهد و بلندی آن می تواند برای خرد کردن ، ورقه کردن و یا تکه کردن مواد با سطح بیشتر و طولانی تری از آنها در تماس باشد .

ست چاقو همه کاره کانتر پرو

چه چیزی می تواند این سرویس را از دیگر چاقوها متفاوت کند ؟
برخلاف اینکه به نظر می رسد همه چاقوها شبیه به هم هستند و فقط جنس تیغه چاقو میتواند در منحصر به فرد بودن آن مؤثر باشد ؛ نکات دیگری نیز در متمایز کردن چاقوها تأثیرگذارهستند . از جمله شکل و جنس دسته ، شکل خود تیغه ، اندازه طول دسته و طول تیغه ،نحوه اتصال دسته و تیغه به یکدیگر ، و چندین مورد دیگر که کارآئی و عملکرد یک چاقو راتثبیت می کند . اینها همه نکاتی هستند که در كانتر پرو رعایت شده و آنرا از چاقوهای دیگرمتفاوت می کند .
قیچی همه کاره یعنی چه ؟
این قیچی از لبه هائی به همان تیزی چاقو ها برخوردار است و تکیه گاه آن بسیار محکم ومقاوم ساخته شده است . این قیچی همه کاره می تواند هر چیزی را برای شما خرد کند ،سبزی ، گوشت ، مرغ ، نان و … از فاصله میان دسته های آن برای شکستن خشکبار ها مثل گردو و بادام و فندق استفاده کنید.

چاقو کانتر پرو

ست چاقو همه کاره کانتر پرو شامل یک عدد قیچی آشپزخانه و یک عدد ساطور گوشت مقاوم در برابر شکستگی و یک عدد چاقو همه کاره و یک عدد چاقو فیله کن و یک عدد چاقو پوست کن و یک عدد چاقو ساطور سبزی و ۳ عدد چاقو استیک بری و یک عدد پایه آهن ربایی عرضه میگردد که و چاقو های counter pro knife دارای تیغه های تیز و ضد زنگ میباشند که به راحتی میتوانید به هر مایع شوینده ای بشورید و یا داخل ماشین ظرفشویی بگذارید.

ست چاقو کانتر پرو

قیمت با گارانتی :  47500تومان

iranarena