عینک آفتابی کررا با تخفیف ویژه

عینک آفتابی کررا با تخفیف ویژه | ایران آرنا

خرید عینک آفتابی کررا با تخفیف ویژه در سایت تخفیف خرید اینترنتی ایران آرنا آغاز شد.این عینک آفتابی زیبا و جدید دارای فریمی کاچویی بوده و با طراحی منحصر به فردی که دارد با هرچهره و صورتی قابل ست شدن میباشد.عینک  carrera دارای یو وی 400 بوده و به خوبی از چشمان شما در برابر اشعه های مضر خورشید در تمامی فصول سال محافظت میکند.طراحی لنز های این عینک آفتابی به گونه ای است که اطراف چشم شما را پوشانده و مانع از رسیدن نور خورشید به آن ناحیه میشود.

    نام کمپانی: کررا CARRERA ( به معنای لوکس و حرفه ای ) نوع UV 400 ضد خش با رنگ ثابت دارای تکنولوژی آنتی رفلس
لوازم جانبی : کیف و دستمال به همراه اسپری تمیز کننده ضد بخار و ضد میکروب
توضیحات بیشتر: به غیر از اشعه uva اشعه های uvb , uvc را نیز دفع میکند و باعث میشود تصاویر را با رنگ شفاف ببینید. طراحی این مدل به صورتی بوده که با تمامی چهره ها متناسب باشد. عینک کررا طرح 2014 یکی از معروفترین و پرفروشترین عینکهای این کمپانی بزرگ میباشد که مطمئنا شما هم تا کنون این عینک معروف را بر چشمان دوستان و آشنایان خود دیده اید پس خرید عینک آفتابی کررا را به شما علاقه مند به رنگ قهوه ای این محصول پیشنهاد می کنیم.

عینک آفتابی کررا با تخفیف ویژه

کررا نامی آشنا در بین کمپانی های معروف عینک آفتابی می باشد رنگ قهوه ای عینک آفتابی کررا پرفروش ترین رنگ بوده و به تمام صورت های خواهد آمد.

عینک آفتابی کررا با تخفیف ویژه |  iranarena

قهوه ای و کهربایی: حسن این عینکها آن است که علاوه بر جذب بهتر نور آبی و فرکانسهای بالا، اشعه ماورای بنفش را هم بیشتر جذب میکنند. تحقیقات انجام شده نشان میدهد که نورهای مرئی نزدیک به اشعه فرابنفش، مانند نور آبی و بنفش میتوانند در دراز مدت سبب آب مروارید شوند. استفاده از این عینکها هم مانند لنزهای زرد در تشخیص رنگی تأثیر منفی دارد اما وضوح و تمایز تصویر را بهبود میبخشد.

خرید عینک آفتابی کررا با تخفیف

کررا Carrera نخستین شرکتی بود که عینکهایی را که اطرافش پوشیده شده و برای محافظت چشم بکار میرود (مخصوص مسابقات رالی و نیز ورزشهای اسکی) طراحی، تولید و به دنیا عرضه کرد.
هم چنین ماده Optyl نیز که یک نوع پلیمر بسیار مقاوم و سبک است، توسط مهندسین این شرکت ابداع و در ساخت فریم عینک از آن استفاده شد.
از آن زمان تا کنون کررا Carrera همواره نماد کیفیت و طراحی روز دنیا باقی مانده است.

عینک آفتابی کررا با تخفیف ویژه | iranarena

چرا محصولات ایران آرنا از تخفیف ویژه برخوردار است و ارزانتر از تمامی سایت ها میباشد:

فروشگاه ایران آرنا با توجه به واردات مستقیم کالا و حذف واسطه ها ضمن حفظ کیفیت محصولات اقدام به عرضه با تخفیف ویژه نموده است پس با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید.

عینک آفتابی + کیف عینک ریبن + اسپری تمیز کننده عینک + کیسه ضد خش هدیه سایت تخفیف خرید اینترنتی ایران آرنا میباشد.

اشانتیون تخفیف خرید عینک ریبن ویفری

Front

قیمت : 22000 تومان

iranarena